W weekend uczestniczyliśmy w Zlocie św. Michała Archanioła w Siedlcach, gdzie rywalizowaliśmy o miecz patrona naszej Chorągwi z różnymi drużynami z naszej Chorągwi.
Wygraliśmy i przez następny rok, będziemy posiadać tytuł najlepszej drużyny w Chorągwi.

I nawet najlepszym zastępem w całej chorągwi okazał się nasz zastęp Borsuki z naszej drużyny, już był najlepszym zastępem w hufcu a teraz w całej w Chorągwi.