Zlot Chorągwi w Siedlcach 2026

W weekend uczestniczyliśmy w Zlocie św. Michała Archanioła w Siedlcach, gdzie rywalizowaliśmy o miecz patrona naszej Chorągwi z różnymi drużynami z naszej Chorągwi.

Wygraliśmy i przez następny rok, będziemy posiadać tytuł najlepszej drużyny w Chorągwi.

I nawet najlepszym zastępem w całej chorągwi okazał się nasz zastęp Borsuki z naszej drużyny, już był najlepszym zastępem w hufcu a teraz w całej w Chorągwi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *