Czuwaj!
W dniach 29-31.05 odbył się zlot Północno-Wschodnia Chorągiew Harcerzy w Siedlcach.
Na zlocie druhowie doznali mnóstwo świetnej zabawy oraz zdobyli nowe wspomnienia! ![]()
Zlot oficjalnie rozpoczął się ogniskiem, dzięki któremu mogliśmy wczuć się w klimat oraz przygotować do wielkiej gry zlotowej, która odbyła się następnego dnia. ![]()
![]()
![]()

Zastępy wyruszyły na grę o godzinie 10:30, i odrazu jak wichura chłopaki ruszyli na punkty. ![]()
![]()
Po zakończeniu gry druhowie brali udział w pikniku z mieszkańcami Siedlec. Tego samego dnia odbyło się również ognisko, w którym uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych. ![]()
![]()
Ostatniego już dnia po przebudzeniu się oraz przygotowaniu poszliśmy do kościoła na Mszę Świętą, po której przeszliśmy na plac wraz z orkiestrą.![]()
![]()
Tam poznaliśmy wyniki rywalizacji.
Zastęp Liski pod przewodnictwem wyw. Bartosza Bandzula zajęły 8 miejsce
Zastęp Jeger pod przewodnictwem wyw. Bartłomieja Bielucha, zajął 4 miejsce
a zwycięskim zastępem całej gry zlotowej okazał się zastęp Borsuki pod przewodnictwem wyw. Jana Podbielskiego.
A na dodatek, dzięki wspolnej współpracy, nasza drużyna zwyciężyła cały zlot o Miesz Św. Michała Archanioła, zyskując zaszczytny tytuł drużyny Św. Michała Archanioła!![]()
![]()
![]()
![]()
B.B