Zlot Chorągwii

Czuwaj!

W dniach 29-31.05 odbył się zlot Północno-Wschodnia Chorągiew Harcerzy w Siedlcach.

Na zlocie druhowie doznali mnóstwo świetnej zabawy oraz zdobyli nowe wspomnienia! 🤪

Zlot oficjalnie rozpoczął się ogniskiem, dzięki któremu mogliśmy wczuć się w klimat oraz przygotować do wielkiej gry zlotowej, która odbyła się następnego dnia. ⚜️✨🧭

Zastępy wyruszyły na grę o godzinie 10:30, i odrazu jak wichura chłopaki ruszyli na punkty. 💨😎

Po zakończeniu gry druhowie brali udział w pikniku z mieszkańcami Siedlec. Tego samego dnia odbyło się również ognisko, w którym uczestniczyli również przedstawiciele władz samorządowych. 🤝🔥

Ostatniego już dnia po przebudzeniu się oraz przygotowaniu poszliśmy do kościoła na Mszę Świętą, po której przeszliśmy na plac wraz z orkiestrą.🥁🎺🎼 Tam poznaliśmy wyniki rywalizacji.

🌲Zastęp Liski pod przewodnictwem wyw. Bartosza Bandzula zajęły 8 miejsce

🌲Zastęp Jeger pod przewodnictwem wyw. Bartłomieja Bielucha, zajął 4 miejsce

🌲a zwycięskim zastępem całej gry zlotowej okazał się zastęp Borsuki pod przewodnictwem wyw. Jana Podbielskiego.

A na dodatek, dzięki wspolnej współpracy, nasza drużyna zwyciężyła cały zlot o Miesz Św. Michała Archanioła, zyskując zaszczytny tytuł drużyny Św. Michała Archanioła!⚔️💪👊😁

B.B

Zaszufladkowano do kategorii Uncategorized | Dodaj komentarz

Zlot Chorągwi w Siedlcach 2026

W weekend uczestniczyliśmy w Zlocie św. Michała Archanioła w Siedlcach, gdzie rywalizowaliśmy o miecz patrona naszej Chorągwi z różnymi drużynami z naszej Chorągwi.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Aktualności | Dodaj komentarz